Samsung Galaxy Z Fold Wide
מפרט Samsung Galaxy Z Fold Wide
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy Z Fold Wide |
| כינוי דגם | SM-F971B (בינלאומי) SM-F971B/DS (בינלאומי) SM-F971U (בינלאומי) SM-F971U1 (בינלאומי) |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| גובה | 161.4 mm (6.35 אינץ') |
| רוחב | 123.9 mm (4.88 אינץ') |
| עובי | 4.9 mm (0.19 אינץ') |
| משקל | 199 גרם (7.02 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، צבעים אחרים |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP48 |
| מאפייני עיצוב | מסגרת אלומיניום משוריינת מתקדמת |
מסך
| סוג מסך | מתקפל Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| גודל המסך | 7.6 אינץ' |
| רזולוציה | 1828 × 2584 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 416 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.9% |
| מיגון מסך | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4320 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 7 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 8 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ( עדשה רחבה ) ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ( עדשה אולטרה-רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 18 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.0" גודל חיישן 10 MP ، ƒ/2.2 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.0" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4800 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Tri-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | שכבת לוח טיטניום לחיזוק התצוגה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Samsung Galaxy Z Fold Wide
שאלות נפוצות
-
האם Samsung Galaxy Z Fold Wide זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy Z Fold Wide אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide שוקל כ-199 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy Z Fold Wide?
גודל המסך של Samsung Galaxy Z Fold Wide הוא 7.6 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy Z Fold Wide תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy Z Fold Wide תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy Z Fold Wide?
ל-Samsung Galaxy Z Fold Wide יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי