Samsung Galaxy XCover6 Pro
מפרט Samsung Galaxy XCover6 Pro
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy XCover6 Pro |
| כינוי דגם | SM-G736U (בינלאומי) SM-G736U1 (בינלאומי) SM-G736B (בינלאומי) SM-G736B/DS (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 יוני 2022 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 13 יולי 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
עיצוב
| גובה | 168.8 mm (6.65 אינץ') |
| רוחב | 79.9 mm (3.15 אינץ') |
| עובי | 9.9 mm (0.39 אינץ') |
| משקל | 235 גרם (8.29 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.6 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2408 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 400 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 77.8% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus+ ، עמיד בנפילה (עד 1.5 מ׳) ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 778G |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 642L |
| זיכרון RAM | 6GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) ، ניתן לשדרוג אל Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 7 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 123° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.1" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4050 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX (תמיכה בחוויית שולחן עבודה) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy XCover6 Pro
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy XCover6 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy XCover6 Pro?
המחיר של Samsung Galaxy XCover6 Pro הוא $150.60, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 13 יולי 2022
-
האם Samsung Galaxy XCover6 Pro זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy XCover6 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro שוקל כ-235 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy XCover6 Pro?
גודל המסך של Samsung Galaxy XCover6 Pro הוא 6.6 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy XCover6 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy XCover6 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy XCover6 Pro?
ל-Samsung Galaxy XCover6 Pro יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי