Samsung Galaxy XCover FieldPro
מפרט Samsung Galaxy XCover FieldPro
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy XCover FieldPro |
| כינוי דגם | SM-G889F (בינלאומי) SM-G889A (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 06 אפריל 2020 |
| תאריך השקה | יום שני, 06 אפריל 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €1,020 |
עיצוב
| גובה | 158.5 mm (6.24 אינץ') |
| רוחב | 80.7 mm (3.18 אינץ') |
| עובי | 14.2 mm (0.56 אינץ') |
| משקל | 256 גרם (9.03 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 5.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1440 × 2560 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| צפיפות פיקסלים | 576 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 56.1% |
| מיגון מסך | תואם ל-MIL-STD-810G |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 9810 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 10 nm |
| מהירות מעבד | 2.9 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.9 GHz – Exynos M3 4x 1.9 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G72 MP18 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 8.0 (Oreo) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 12 MP ( עדשה רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED משולש |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/1.7 |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4500 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Micro-SIM + Micro-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (3CA) Cat11 600/75 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b14 (700), b20 (800), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/i/r |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، GALILEO ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים כפולים |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | כפתור PTT לשעת חירום |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy XCover FieldPro
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy XCover FieldPro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy XCover FieldPro?
המחיר של Samsung Galaxy XCover FieldPro הוא €1,020, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Samsung Galaxy XCover FieldPro הושק רשמית בתאריך יום שני, 06 אפריל 2020
-
האם Samsung Galaxy XCover FieldPro זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy XCover FieldPro אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Samsung Galaxy XCover FieldPro שוקל כ-256 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy XCover FieldPro?
גודל המסך של Samsung Galaxy XCover FieldPro הוא 5.1 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy XCover FieldPro תומך ברשתות 5G?
לא, Samsung Galaxy XCover FieldPro אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy XCover FieldPro?
ל-Samsung Galaxy XCover FieldPro יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי