Samsung Galaxy Tab Active Pro
מפרט Samsung Galaxy Tab Active Pro
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy Tab Active Pro |
| כינוי דגם | SM-T540 (בינלאומי) SM-T547 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 01 אוקטובר 2019 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 01 אוקטובר 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €600 |
עיצוב
| גובה | 243.5 mm (9.59 אינץ') |
| רוחב | 170.2 mm (6.70 אינץ') |
| עובי | 9.9 mm (0.39 אינץ') |
| משקל | 653 גרם (23.03 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | LCD |
| גודל המסך | 10.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1920 × 1200 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 224 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 71.4% |
| בהירות שיא | 550 cd/m² |
| מיגון מסך | תואם ל-MIL-STD-810G |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 670 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 10 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.0 GHz – Kryo 360 Gold (Cortex-A75) 6x 1.7 GHz – Kryo 360 Silver (Cortex-A55) |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 615 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 7600 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
| מהירות טעינה | 15 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE - cellular model only, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX (תמיכה בחוויית שולחן עבודה) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy Tab Active Pro
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy Tab Active Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy Tab Active Pro?
המחיר של Samsung Galaxy Tab Active Pro הוא €600, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Samsung Galaxy Tab Active Pro הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 01 אוקטובר 2019
-
האם Samsung Galaxy Tab Active Pro זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy Tab Active Pro אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy Tab Active Pro?
Samsung Galaxy Tab Active Pro שוקל כ-653 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy Tab Active Pro?
גודל המסך של Samsung Galaxy Tab Active Pro הוא 10.1 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy Tab Active Pro?
ל-Samsung Galaxy Tab Active Pro יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי