Samsung Galaxy S23
מפרט Samsung Galaxy S23
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy S23 |
| כינוי דגם | SM-S911B (בינלאומי) SM-S911B/DS (בינלאומי) SM-S911U (בינלאומי) SM-S911U1 (בינלאומי) SM-S911W (בינלאומי) SM-S911N (בינלאומי) SM-S9110 (בינלאומי) SM-S911E (בינלאומי) SM-S911E/DS (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 פברואר 2023 |
| תאריך השקה | יום שישי, 17 פברואר 2023 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €335.10 $246.02 £231 |
עיצוב
| גובה | 146.3 mm (5.76 אינץ') |
| רוחב | 70.9 mm (2.79 אינץ') |
| עובי | 7.6 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 168 גרם (5.93 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass Victus 2 מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla Victus 2 |
| צבעים | שָׁחוֹר ، ירוק ، אפור ، סָגוֹל ، לבן ، צהוב |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | מסגרת אלומיניום Armor |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED 2X |
| גודל המסך | 6.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 425 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 86.8% |
| בהירות שיא | 1750 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.36 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 740 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 13 (Tiramisu) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 8 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 10 MP ، ƒ/2.4 ، 70 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x3 זום אופטי ، 1/3.94" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן וידאו סופר יציב |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 12 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.2" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | HDR10+ טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 3900 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה טעינה קווית מ-0 ל-50% ב-30 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE (CA), HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Tri-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.3 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 תמיכה ב-Samsung DeX אלחוטי (חוויית שולחן עבודה) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy S23
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy S23
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy S23?
המחיר של Samsung Galaxy S23 הוא $246.02, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 17 פברואר 2023
-
האם Samsung Galaxy S23 זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy S23 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 שוקל כ-168 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy S23?
גודל המסך של Samsung Galaxy S23 הוא 6.1 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy S23 תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy S23 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n258, n260, n261
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy S23?
ל-Samsung Galaxy S23 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי