Samsung Galaxy S22+ 5G
מפרט Samsung Galaxy S22+ 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy S22+ 5G |
| כינוי דגם | S906B (בינלאומי) SM-S906B/DS (בינלאומי) SM-S906U (ארצות הברית) SM-S906W (קנדה) SM-S9060 (סין) SM-S906B (בינלאומי) SM-S906U1 (בינלאומי) SM-S906N (בינלאומי) SM-S906E (בינלאומי) SM-S906E/DS (בינלאומי) SM-S906L (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 09 פברואר 2022 |
| תאריך השקה | יום שישי, 25 פברואר 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €216.99 $199.44 £298 |
עיצוב
| גובה | 157.4 mm (6.20 אינץ') |
| רוחב | 75.8 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 7.6 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 195 גרם (6.88 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass Victus+ מסגרת: אלומיניום קדמי: Gorilla Glass Victus+ |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול כהה ، ירוק ، אפור ، סָגוֹל ، אדום ، לבן |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | מסגרת אלומיניום Armor |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED 2X |
| גודל המסך | 6.6 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 393 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 88.3% |
| בהירות שיא | 1750 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus+ |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 2200 (בינלאומי) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (בינלאומי) |
| ליבות מעבד | 8 (בינלאומי) 8 (בינלאומי) |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm (בינלאומי) 4 nm (בינלאומי) |
| מהירות מעבד | 2.8 GHz (בינלאומי) 3.0 GHz (בינלאומי) |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit (בינלאומי) 64-bit (בינלאומי) |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (בינלאומי) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (בינלאומי) |
| סוג זיכרון | LPDDR5 (בינלאומי) LPDDR5 (בינלאומי) |
| מעבד גרפי | Samsung Xclipse 920 (בינלאומי) Qualcomm Adreno 730 (בינלאומי) |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 10 MP ، ƒ/2.4 ، 70 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x3 זום אופטי ، 1/3.94" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן וידאו סופר יציב |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3.24" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (תמיכה בחוויית שולחן העבודה) תמיכה ב-Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy S22+ 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy S22+ 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy S22+ 5G?
המחיר של Samsung Galaxy S22+ 5G הוא $199.44, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G הושק רשמית בתאריך יום שישי, 25 פברואר 2022
-
האם Samsung Galaxy S22+ 5G זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy S22+ 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G שוקל כ-195 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy S22+ 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy S22+ 5G הוא 6.6 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy S22+ 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy S22+ 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy S22+ 5G?
ל-Samsung Galaxy S22+ 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי