Samsung Galaxy S20 FE 2022
מפרט Samsung Galaxy S20 FE 2022
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy S20 FE 2022 |
| כינוי דגם | SM-G781NK (בינלאומי) SM-G781NK22 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 אפריל 2022 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 אפריל 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €520 |
עיצוב
| גובה | 159.8 mm (6.29 אינץ') |
| רוחב | 74.5 mm (2.93 אינץ') |
| עובי | 8.4 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 190 גרם (6.70 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla 3 |
| צבעים | כחול כהה ، סָגוֹל ، לבן |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.5 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 405 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.7% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 3 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 865 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 650 |
| זיכרון RAM | 6GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 4.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 12 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.8 μm ، 1/1.76" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 8 MP ، ƒ/2.4 ، 76 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x3 זום אופטי ، 1/4.5" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 123° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.74" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE (5CA) Cat19 1800/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה וירטואלי |
| תכונות מיוחדות | USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Samsung Galaxy S20 FE 2022
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy S20 FE 2022?
המחיר של Samsung Galaxy S20 FE 2022 הוא €520, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy S20 FE 2022?
Samsung Galaxy S20 FE 2022 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 01 אפריל 2022
-
האם Samsung Galaxy S20 FE 2022 זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy S20 FE 2022 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy S20 FE 2022?
Samsung Galaxy S20 FE 2022 שוקל כ-190 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy S20 FE 2022?
גודל המסך של Samsung Galaxy S20 FE 2022 הוא 6.5 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy S20 FE 2022 תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy S20 FE 2022 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy S20 FE 2022?
ל-Samsung Galaxy S20 FE 2022 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי