Samsung Galaxy S10e
מפרט Samsung Galaxy S10e
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy S10e |
| כינוי דגם | SM-G970F/DS (בינלאומי) SM-G970U (ארצות הברית) SM-G970W (קנדה) SM-G970F (בינלאומי) SM-G9700 (בינלאומי) SM-G970U1 (בינלאומי) SM-G970N (בינלאומי) SM-G970X (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 08 מרץ 2019 |
| תאריך השקה | יום שישי, 08 מרץ 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €130 |
עיצוב
| גובה | 142.2 mm (5.60 אינץ') |
| רוחב | 69.9 mm (2.75 אינץ') |
| עובי | 7.9 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 150 גרם (5.29 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass 5 מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla 5 |
| צבעים | צהוב קנרי ، צבע ורוד פלמינגו ، Prism Black ، פריזמה כחול צבע ، פריזמה צבע ירוק ، פריזמה לבן |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED |
| גודל המסך | 5.8 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 19:9 |
| צפיפות פיקסלים | 438 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 83.3% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 5 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 9820 (בינלאומי) Qualcomm Snapdragon 855 (ארצות הברית) Qualcomm Snapdragon 855 (סין) |
| ליבות מעבד | 8 (בינלאומי) 8 (ארצות הברית) 8 (סין) |
| טכנולוגיית ייצור | 8 nm (בינלאומי) 7 nm (ארצות הברית) 7 nm (סין) |
| מהירות מעבד | 2.7 GHz (בינלאומי) 2.84 GHz (ארצות הברית) 2.84 GHz (סין) |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit (בינלאומי) 64-bit (ארצות הברית) 64-bit (סין) |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (בינלאומי) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (ארצות הברית) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (סין) |
| סוג זיכרון | LPDDR4X (בינלאומי) LPDDR4X (ארצות הברית) LPDDR4X (סין) |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G76 MP12 (בינלאומי) Qualcomm Adreno 640 (ארצות הברית) Qualcomm Adreno 640 (סין) |
| זיכרון RAM | 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) ، ניתן לשדרוג אל Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 4.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 12 MP ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 16 MP ، ƒ/2.2 ، 12 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.1" גודל חיישן וידאו סופר יציב |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 10 MP ، ƒ/1.9 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 3100 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 15 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו ، מכויל על ידי AKG |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | ANT+ |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy S10e
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy S10e
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy S10e?
המחיר של Samsung Galaxy S10e הוא €130, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e הושק רשמית בתאריך יום שישי, 08 מרץ 2019
-
האם Samsung Galaxy S10e זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy S10e אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e שוקל כ-150 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy S10e?
גודל המסך של Samsung Galaxy S10e הוא 5.8 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy S10e?
ל-Samsung Galaxy S10e יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי