Samsung Galaxy Note10 5G
מפרט Samsung Galaxy Note10 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy Note10 5G |
| כינוי דגם | SM-N971U (ארצות הברית) SM-N971N (דרום קוריאה) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 01 אוגוסט 2019 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 01 אוגוסט 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €1,100 |
עיצוב
| גובה | 151 mm (5.94 אינץ') |
| רוחב | 71.8 mm (2.83 אינץ') |
| עובי | 7.9 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 168 גרם (5.93 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass 6 מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla 6 |
| צבעים | צבע שחור הילה ، הילה זוהר ، אאורה ורוד צבע ، הילה אדומה ، אאורה וייט |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט סטיילוס עם טכנולוגיית Bluetooth, מד תאוצה וגירוסקופ |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED |
| גודל המסך | 6.3 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 19:9 |
| צפיפות פיקסלים | 401 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.9% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 6 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 9825 (בינלאומי) Qualcomm Snapdragon 855 (ארצות הברית) Qualcomm Snapdragon 855 (סין) |
| ליבות מעבד | 8 (בינלאומי) 8 (ארצות הברית) 8 (סין) |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm (בינלאומי) 7 nm (ארצות הברית) 7 nm (סין) |
| מהירות מעבד | 2.73 GHz (בינלאומי) 2.84 GHz (ארצות הברית) 2.84 GHz (סין) |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit (בינלאומי) 64-bit (ארצות הברית) 64-bit (סין) |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.73 GHz – M4 2x 2.4 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (בינלאומי) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (ארצות הברית) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (סין) |
| סוג זיכרון | LPDDR4X (בינלאומי) LPDDR4X (ארצות הברית) LPDDR4X (סין) |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G76 MP12 (בינלאומי) Qualcomm Adreno 640 (ארצות הברית) Qualcomm Adreno 640 (סין) |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) ، ניתן לשדרוג אל Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 4 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 12 MP ، 27 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.1 ، 52 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x2 זום אופטי ، 1/3.6" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) 16 MP ، ƒ/2.2 ، 12 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.1" גודל חיישן וידאו סופר יציב |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי מצב צילום רציף פיצוי חשיפה הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 3500 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 12 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G (2+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו ، מכויל על ידי AKG |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | ANT+ Samsung DeX Samsung Wireless DeX USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Samsung Galaxy Note10 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy Note10 5G?
המחיר של Samsung Galaxy Note10 5G הוא €1,100, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy Note10 5G?
Samsung Galaxy Note10 5G הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 01 אוגוסט 2019
-
האם Samsung Galaxy Note10 5G זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy Note10 5G אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy Note10 5G?
Samsung Galaxy Note10 5G שוקל כ-168 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy Note10 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy Note10 5G הוא 6.3 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy Note10 5G?
ל-Samsung Galaxy Note10 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי