Samsung Galaxy A72 5G
מפרט Samsung Galaxy A72 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy A72 5G |
| כינוי דגם | SM-A726B (בינלאומי) SM-A726B/DS (בינלאומי) |
| מצב | מבוטל |
| מחירים | €550 |
עיצוב
| גובה | 165 mm (6.50 אינץ') |
| רוחב | 77.4 mm (3.05 אינץ') |
| עובי | 8.4 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 203 גרם (7.16 אונקיות) |
| צבעים | שחור מדהים ، כחול מדהים ، ויולט מהממת ، לבן מדהים |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.7 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 393 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.9% |
| בהירות שיא | 800 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 750G |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 8 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A77 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 570 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 619 |
| זיכרון RAM | 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 4.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| ארבע מצלמות | 64 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 8 MP ، ƒ/2.4 ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x3 זום אופטי Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.2 ، 123° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm 5 MP ( עדשת מאקרו ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ANT+ מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Samsung Galaxy A72 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy A72 5G?
המחיר של Samsung Galaxy A72 5G הוא €550, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
האם Samsung Galaxy A72 5G זמין בחנויות?
לא, Samsung Galaxy A72 5G אינו זמין בחנויות, מכיוון שהוא בוטל.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy A72 5G?
Samsung Galaxy A72 5G שוקל כ-203 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy A72 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy A72 5G הוא 6.7 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy A72 5G?
ל-Samsung Galaxy A72 5G יש ארבע מצלמות מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי