Samsung Galaxy A53 5G
מפרט Samsung Galaxy A53 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy A53 5G |
| כינוי דגם | SM-A536B (בינלאומי) SM-A536B/DS (בינלאומי) SM-A536U (בינלאומי) SM-A536U1 (בינלאומי) SM-A5360 (בינלאומי) SM-A536E (בינלאומי) SM-A536E/DS (בינלאומי) SM-A536V (בינלאומי) SM-A536W (בינלאומי) SM-A536N (בינלאומי) SM-S536DL (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 17 מרץ 2022 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 24 מרץ 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $113.77 £134.99 €140.93 |
עיצוב
| גובה | 159.6 mm (6.28 אינץ') |
| רוחב | 74.8 mm (2.94 אינץ') |
| עובי | 8.1 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 189 גרם (6.67 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית Gorilla 5 |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، צבע אפרסק ، לבן |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP67 |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.5 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 405 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.4% |
| בהירות שיא | 800 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 5 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 1280 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 5 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.4 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G68 MP4 |
| זיכרון RAM | 4GB ، 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| גרסאות | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 8 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| ארבע מצלמות | 64 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 123° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm 5 MP ( עדשת מאקרו ) 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b20 (800), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n2 (1900), n5 (850), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר (תלוי שוק או אזור) מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה וירטואלי |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy A53 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy A53 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy A53 5G?
המחיר של Samsung Galaxy A53 5G הוא $113.77, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy A53 5G?
Samsung Galaxy A53 5G הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 24 מרץ 2022
-
האם Samsung Galaxy A53 5G זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy A53 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy A53 5G?
Samsung Galaxy A53 5G שוקל כ-189 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy A53 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy A53 5G הוא 6.5 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy A53 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy A53 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n2, n5, n41, n48, n66, n77, n78, n260, n261
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy A53 5G?
ל-Samsung Galaxy A53 5G יש ארבע מצלמות מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי