Samsung Galaxy A14 5G
מפרט Samsung Galaxy A14 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy A14 5G |
| כינוי דגם | SM-A146B (בינלאומי) SM-A146B/DS (בינלאומי) SM-A146P (בינלאומי) SM-A146P/DS (בינלאומי) SM-A146U (בינלאומי) SM-A146U1 (בינלאומי) SM-A146U1/DS (בינלאומי) SM-A146W (בינלאומי) SM-A146P/N (בינלאומי) SM-A146P/DSN (בינלאומי) SM-S146VL (בינלאומי) SM-A146M (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 04 ינואר 2023 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 12 ינואר 2023 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $56.11 C$119 £89.95 €108.99 |
עיצוב
| גובה | 167.7 mm (6.60 אינץ') |
| רוחב | 78 mm (3.07 אינץ') |
| עובי | 9.1 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 202 גרם (7.13 אונקיות) |
מסך
| גודל המסך | 6.6 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2408 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 400 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 80.2% |
חומרה
| זיכרון RAM | 4GB ، 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 64GB ، 128GB |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 13 (Tiramisu) ، ניתן לשדרוג אל Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן 2 MP ( עדשת מאקרו ) 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، ƒ/2.0 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 15 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy A14 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy A14 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy A14 5G?
המחיר של Samsung Galaxy A14 5G הוא $56.11, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy A14 5G?
Samsung Galaxy A14 5G הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 12 ינואר 2023
-
האם Samsung Galaxy A14 5G זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy A14 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy A14 5G?
Samsung Galaxy A14 5G שוקל כ-202 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy A14 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy A14 5G הוא 6.6 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy A14 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy A14 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy A14 5G?
ל-Samsung Galaxy A14 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי