RugOne Xever 8
מפרט RugOne Xever 8
כללי
| מותג | RugOne |
| דגם | Xever 8 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €430 |
עיצוב
| גובה | 168 mm (6.61 אינץ') |
| רוחב | 80 mm (3.15 אינץ') |
| עובי | 14 mm (0.55 אינץ') |
| משקל | 320 גרם (11.29 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، חום בהיר |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.5 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 405 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 75.9% |
| בהירות שיא | 680 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 3 ، עמיד בנפילה (עד 2 מ׳) ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | 670Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio G200 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2200 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 3 שדרוגי Android עיקריים |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 64 MP ، ƒ/1.9 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.7" גודל חיישן PDAF 20 MP ، ƒ/1.8 ( ראיית לילה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4800 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
| מהירות טעינה | 18 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | אודיו Hi-Fi ، רמקולים סטריאו ، עד 117 dB |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | פנס ייעודי בעוצמה של 230 לומן |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של RugOne Xever 8
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של RugOne Xever 8?
המחיר של RugOne Xever 8 הוא €430, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 01 מאי 2026
-
האם RugOne Xever 8 זמין בחנויות?
כן, RugOne Xever 8 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 שוקל כ-320 גרם
-
מה גודל המסך של RugOne Xever 8?
גודל המסך של RugOne Xever 8 הוא 6.5 אינץ'
-
האם RugOne Xever 8 תומך ברשתות 5G?
לא, RugOne Xever 8 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-RugOne Xever 8?
ל-RugOne Xever 8 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי