Realme P3 Ultra
מפרט Realme P3 Ultra
כללי
| מותג | Realme |
| דגם | P3 Ultra |
| כינוי דגם | RMX5030 (בינלאומי) RMX5031 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 19 מרץ 2025 |
| תאריך השקה | יום שני, 24 מרץ 2025 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €290 |
עיצוב
| גובה | 163.1 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 76.9 mm (3.03 אינץ') |
| עובי | 7.4 mm (0.29 אינץ') |
| משקל | 183 גרם (6.46 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: פלסטיק או פולימר סיליקון (עור אקולוגי) מסגרת: פלסטיק קדמי: Gorilla Glass 7i |
| צבעים | כחול ، אדום ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.83 אינץ' |
| רזולוציה | 1272 × 2800 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.4% |
| בהירות שיא | 1500 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 7i |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי תמיכה בתמונות HDR תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 8350 Ultra |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3350 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 3.35 GHz – Cortex-A715 4x 2.2 GHz – Cortex-A510 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G615 MC6 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 15 (Vanilla Ice Cream) ، עם עד 3 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Realme UI 6.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 8 MP ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 112° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה חיישן ספקטרום צבע |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.09" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 6000 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה קווית מ-0 ל-100% ב-47 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS ، BDS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
| תכונות מיוחדות | טעינת מעקף USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Realme P3 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Realme P3 Ultra?
המחיר של Realme P3 Ultra הוא €290, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Realme P3 Ultra?
Realme P3 Ultra הושק רשמית בתאריך יום שני, 24 מרץ 2025
-
האם Realme P3 Ultra זמין בחנויות?
כן, Realme P3 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Realme P3 Ultra?
Realme P3 Ultra שוקל כ-183 גרם
-
מה גודל המסך של Realme P3 Ultra?
גודל המסך של Realme P3 Ultra הוא 6.83 אינץ'
-
האם Realme P3 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, Realme P3 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Realme P3 Ultra?
ל-Realme P3 Ultra יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי