Realme 16T
מפרט Realme 16T
כללי
| מותג | Realme |
| דגם | 16T |
| כינוי דגם | RMX5268 (בינלאומי) |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، ירוק ، אדום |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.8 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2460 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 395 ppi |
| בהירות שיא | 1200 cd/m² |
| מיגון מסך | אינו מבטיח קשיחות או שימוש בתנאים קיצוניים ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2160Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 6300 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 3 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Realme UI 7.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 1/2.93" גודל חיישן PDAF 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 8000 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Realme 16T
שאלות נפוצות
-
האם Realme 16T זמין בחנויות?
לא, Realme 16T אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה גודל המסך של Realme 16T?
גודל המסך של Realme 16T הוא 6.8 אינץ'
-
האם Realme 16T תומך ברשתות 5G?
כן, Realme 16T תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Realme 16T?
ל-Realme 16T יש מצלמה כפולה מאחור וללא מצלמת סלפי