Realme 14
מפרט Realme 14
כללי
| מותג | Realme |
| דגם | 14 |
| כינוי דגם | RMX5070 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 27 מרץ 2025 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 27 מרץ 2025 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $651.92 |
עיצוב
| גובה | 163.1 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 75.7 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 8 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 196 גרם (6.91 אונקיות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| גודל המסך | 6.67 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 395 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87% |
| בהירות שיא | 2000 cd/m² |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2300 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.3 GHz – Cortex-A720 3x 2.2 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 810 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 27 mm ( עדשה רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/3.0" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 6000 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Realme 14
ביקורות וידאו
תמונות של Realme 14
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Realme 14?
המחיר של Realme 14 הוא $651.92, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Realme 14?
Realme 14 הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 27 מרץ 2025
-
האם Realme 14 זמין בחנויות?
כן, Realme 14 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Realme 14?
Realme 14 שוקל כ-196 גרם
-
מה גודל המסך של Realme 14?
גודל המסך של Realme 14 הוא 6.67 אינץ'
-
האם Realme 14 תומך ברשתות 5G?
כן, Realme 14 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Realme 14?
ל-Realme 14 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי