Oppo Reno16 Pro (China)
מפרט Oppo Reno16 Pro (China)
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | Reno16 Pro (China) |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، לבן |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1272 × 2772 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| מיגון מסך | זכוכית מחוזקת |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2160Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 9500s |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 3.73 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 200 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.5 μm ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.8 ، 85 mm ( עדשת טלפוטו ) ، x3.5 זום אופטי ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.0 ، 16 mm ، 116° ( עדשה אולטרה-רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.0 ، 18 mm ، 100° ( עדשה אולטרה-רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR |
סוללה
| קיבולת | 7000 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 50 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Oppo Reno16 Pro (China)
שאלות נפוצות
-
האם Oppo Reno16 Pro (China) זמין בחנויות?
לא, Oppo Reno16 Pro (China) אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה גודל המסך של Oppo Reno16 Pro (China)?
גודל המסך של Oppo Reno16 Pro (China) הוא 6.78 אינץ'
-
האם Oppo Reno16 Pro (China) תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo Reno16 Pro (China) תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo Reno16 Pro (China)?
ל-Oppo Reno16 Pro (China) יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי