Oppo Find X9s Pro
מפרט Oppo Find X9s Pro
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | Find X9s Pro |
| כינוי דגם | PME110 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 21 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 21 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €750 |
עיצוב
| גובה | 150.5 mm (5.93 אינץ') |
| רוחב | 71.7 mm (2.82 אינץ') |
| עובי | 8.4 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 198 גרם (6.98 אונקיות) |
| צבעים | ירוק ، כתום ، טיטניום ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.32 אינץ' |
| רזולוציה | 1216 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 460 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.7% |
| בהירות שיא | 1800 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 3840Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR Vivid תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 9500 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.21 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ליבות) |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | ColorOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 200 MP ، ƒ/1.6 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.56 μm ، 1/1.4" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 200 MP ، ƒ/2.6 ، 65 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، x2.8 זום אופטי ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (תלוי באזור) PDAF 50 MP ، ƒ/2.0 ، 15 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED רב-מוקדי |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע כיול צבעי Hasselblad האסלבלד אולטרה HD טווח דינמי גבוה (HDR) מיקוד אוטומטי (AF) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | 3D LUT ، Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.4 ، 21 mm ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7025 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 50 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.1 |
| יציאות USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b) ، GALILEO (E1 & E5a & E5b) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Oppo Find X9s Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Oppo Find X9s Pro?
המחיר של Oppo Find X9s Pro הוא €750, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 21 אפריל 2026
-
האם Oppo Find X9s Pro זמין בחנויות?
כן, Oppo Find X9s Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro שוקל כ-198 גרם
-
מה גודל המסך של Oppo Find X9s Pro?
גודל המסך של Oppo Find X9s Pro הוא 6.32 אינץ'
-
האם Oppo Find X9s Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo Find X9s Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo Find X9s Pro?
ל-Oppo Find X9s Pro יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי