OnePlus RT
מפרט OnePlus RT
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | RT |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 16 דצמבר 2021 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 דצמבר 2021 |
| מצב | מבוטל |
עיצוב
| גובה | 162.2 mm (6.39 אינץ') |
| רוחב | 74.6 mm (2.94 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 198 גרם (6.98 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، כסף |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.62 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 398 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.4% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 888 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 5 nm |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X, LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 660 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| ממשק משתמש | ColorOS 11.3 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ייצוב תמונה אופטי (OIS) 16 MP ، ƒ/2.2 ، 14 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.6" גודל חיישן 2 MP ، ƒ/2.4 ( עדשת מאקרו ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| תכונות וידאו | Auto HDR ، Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" גודל חיישן HDR אוטומטי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4500 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 65 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus RT
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-OnePlus RT?
OnePlus RT לא יושק מאחר שבוטל
-
האם OnePlus RT זמין בחנויות?
לא, OnePlus RT אינו זמין בחנויות, מכיוון שהוא בוטל.
-
מה משקלו של OnePlus RT?
OnePlus RT שוקל כ-198 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus RT?
גודל המסך של OnePlus RT הוא 6.62 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus RT?
ל-OnePlus RT יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי