OnePlus Pad 4
מפרט OnePlus Pad 4
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | Pad 4 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 24 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 30 אפריל 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €600 |
עיצוב
| גובה | 289.7 mm (11.41 אינץ') |
| רוחב | 209.8 mm (8.26 אינץ') |
| עובי | 5.9 mm (0.23 אינץ') |
| משקל | 672 גרם (23.70 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: אלומיניום מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | חום ، ירוק |
| מאפייני עיצוב | מחבר אביזרים מגנטי ، תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 13.2 אינץ' |
| רזולוציה | 2400 × 3392 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 315 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.2% |
| בהירות שיא | 1000 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | 68 מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OxygenOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 13380 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | לא |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | 8 רמקולים ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה (לאביזרים בלבד) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus Pad 4
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus Pad 4?
המחיר של OnePlus Pad 4 הוא €600, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 יושק בתאריך יום חמישי, 30 אפריל 2026
-
האם OnePlus Pad 4 זמין בחנויות?
לא, OnePlus Pad 4 אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 שוקל כ-672 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus Pad 4?
גודל המסך של OnePlus Pad 4 הוא 13.2 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus Pad 4?
ל-OnePlus Pad 4 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי