OnePlus Nord N200 5G
מפרט OnePlus Nord N200 5G
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | Nord N200 5G |
| כינוי דגם | DE2118 (בינלאומי) DE2117 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 21 יוני 2021 |
| תאריך השקה | יום שישי, 25 יוני 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €170 |
עיצוב
| גובה | 163.1 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 74.9 mm (2.95 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 189 גרם (6.67 אונקיות) |
| צבעים | כחול |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.49 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 405 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 83.7% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 480 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 8 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 619 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| ממשק משתמש | OxygenOS 11 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 13 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) PDAF 2 MP ( עדשת מאקרו ) 0.08 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פוקוס אוטומטי רציף מצב צילום רציף פוקוס אוטומטי בזיהוי ניגודיות (CDAF) זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים תיוג גיאוגרפי טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO מצב מאקרו פנורמה מיקוד אוטומטי לגילוי פאזה (PDAF) מצב סצנה טיימר עצמי הקש להתמקדות הגדרות איזון לבן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.1 |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 18 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על OnePlus Nord N200 5G
ביקורות וידאו
תמונות של OnePlus Nord N200 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus Nord N200 5G?
המחיר של OnePlus Nord N200 5G הוא €170, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G הושק רשמית בתאריך יום שישי, 25 יוני 2021
-
האם OnePlus Nord N200 5G זמין בחנויות?
כן, OnePlus Nord N200 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G שוקל כ-189 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus Nord N200 5G?
גודל המסך של OnePlus Nord N200 5G הוא 6.49 אינץ'
-
האם OnePlus Nord N200 5G תומך ברשתות 5G?
כן, OnePlus Nord N200 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n2, n25, n41, n66, n71
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus Nord N200 5G?
ל-OnePlus Nord N200 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי