OnePlus Nord CE4 Lite
מפרט OnePlus Nord CE4 Lite
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | Nord CE4 Lite |
| כינוי דגם | CPH2619 (בינלאומי) CPH262 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 24 יוני 2024 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 02 יולי 2024 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €130 |
עיצוב
| גובה | 162.9 mm (6.41 אינץ') |
| רוחב | 75.6 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 8.1 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 191 גרם (6.74 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול ، כסף |
| עמידות | עמיד לאבק עמיד במים (נגד התזות מים) |
| תקני עמידות | IP54 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.67 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 395 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.2% |
| בהירות שיא | 2100 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 695 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 619 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 14 (Upside Down Cake) ، ניתן לשדרוג אל Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OxygenOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| קיבולת | 5110 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה קווית מ-0 ל-100% ב-50 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus Nord CE4 Lite
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus Nord CE4 Lite?
המחיר של OnePlus Nord CE4 Lite הוא €130, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 02 יולי 2024
-
האם OnePlus Nord CE4 Lite זמין בחנויות?
כן, OnePlus Nord CE4 Lite זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של OnePlus Nord CE4 Lite?
OnePlus Nord CE4 Lite שוקל כ-191 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus Nord CE4 Lite?
גודל המסך של OnePlus Nord CE4 Lite הוא 6.67 אינץ'
-
האם OnePlus Nord CE4 Lite תומך ברשתות 5G?
כן, OnePlus Nord CE4 Lite תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus Nord CE4 Lite?
ל-OnePlus Nord CE4 Lite יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי