OnePlus 6T McLaren
מפרט OnePlus 6T McLaren
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | 6T McLaren |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 13 דצמבר 2018 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 13 דצמבר 2018 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €700 |
עיצוב
| גובה | 157.5 mm (6.20 אינץ') |
| רוחב | 74.8 mm (2.94 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 185 גרם (6.53 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla 6 |
| צבעים | מהירות כתום |
מסך
| סוג מסך | Optic AMOLED |
| גודל המסך | 6.41 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 402 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.6% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 6 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 845 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 10 nm |
| מהירות מעבד | 2.8 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 630 |
| זיכרון RAM | 10GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 256GB 10GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) ، ניתן לשדרוג אל Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | OxygenOS 10.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 16 MP ، ƒ/1.7 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/2.6" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 20 MP ، ƒ/1.7 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/2.8" גודל חיישן PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | מצב צילום רציף פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 480 fps |
| תכונות וידאו | Auto HDR ، Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.0 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3700 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 30 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | DLNA ، Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על OnePlus 6T McLaren
ביקורות וידאו
תמונות של OnePlus 6T McLaren
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus 6T McLaren?
המחיר של OnePlus 6T McLaren הוא €700, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 13 דצמבר 2018
-
האם OnePlus 6T McLaren זמין בחנויות?
לא, OnePlus 6T McLaren אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren שוקל כ-185 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus 6T McLaren?
גודל המסך של OnePlus 6T McLaren הוא 6.41 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus 6T McLaren?
ל-OnePlus 6T McLaren יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי