Nokia 5310 (2020)
מפרט Nokia 5310 (2020)
כללי
| מותג | Nokia |
| דגם | 5310 (2020) |
| כינוי דגם | TA-1230 (בינלאומי) TA-1212 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 02 אפריל 2020 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 02 אפריל 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €70 |
עיצוב
| גובה | 123.7 mm (4.87 אינץ') |
| רוחב | 52.4 mm (2.06 אינץ') |
| עובי | 13.1 mm (0.52 אינץ') |
| משקל | 88 גרם (3.10 אונקיות) |
| צבעים | שחור/אדום ، לבן אדום |
מסך
| סוג מסך | TFT LCD |
| גודל המסך | 2.4 אינץ' |
| רזולוציה | 240 × 320 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 4:3 |
| צפיפות פיקסלים | 167 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 27.5% |
| מסך מגע | לא |
| מסך ללא שוליים | לא |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek MT6260A |
| ליבות מעבד | 1 |
| טכנולוגיית ייצור | 40 nm |
| מהירות מעבד | 360 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 32-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | ARM7EJ-S |
| סוג זיכרון | PSRAM |
| זיכרון RAM | 8MB |
| נפח אחסון | 16MB |
| גרסאות | 16MB 8MB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDHC |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | לא |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 1200 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Mini-SIM + Mini-SIM) |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | לא |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v3.0 + HS |
| יציאות USB | Micro-USB 1.1 |
| תמיכה ב-GPS | לא |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים כפולים |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| תכונות מיוחדות | מקשי חומרה ייעודיים לשליטה ב-MP3 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Nokia 5310 (2020)
ביקורות וידאו
תמונות של Nokia 5310 (2020)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Nokia 5310 (2020)?
המחיר של Nokia 5310 (2020) הוא €70, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 02 אפריל 2020
-
האם Nokia 5310 (2020) זמין בחנויות?
לא, Nokia 5310 (2020) אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) שוקל כ-88 גרם
-
מה גודל המסך של Nokia 5310 (2020)?
גודל המסך של Nokia 5310 (2020) הוא 2.4 אינץ'
-
האם Nokia 5310 (2020) תומך ברשתות 5G?
לא, Nokia 5310 (2020) אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Nokia 5310 (2020)?
לNokia 5310 (2020) אין מצלמות