Motorola One Action
מפרט Motorola One Action
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | One Action |
| כינוי דגם | XT2013-1 (בינלאומי) XT2013-2 (בינלאומי) XT2013-4 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 31 אוקטובר 2019 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 31 אוקטובר 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €160 |
עיצוב
| גובה | 160.1 mm (6.30 אינץ') |
| רוחב | 71.2 mm (2.80 אינץ') |
| עובי | 9.2 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 176 גרם (6.21 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | Aqua Teal ، ג'ינס כחול ، צבע פנינה לבן |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.3 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2520 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 21:9 |
| צפיפות פיקסלים | 432 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 82.5% |
| מיגון מסך | ציפוי דוחה מים |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 9609 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 10 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.2 GHz – Cortex-A73 4x 1.6 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G72 MP3 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) ، ניתן לשדרוג אל Android 11 (Red Velvet Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 12 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.25 μm ، 1/2.8" גודל חיישן PDAF 16 MP ، ƒ/2.2 ، 14 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול Dual-Tone |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 12 MP ، ƒ/2.0 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.25 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3500 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 10 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Motorola One Action
ביקורות וידאו
תמונות של Motorola One Action
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola One Action?
המחיר של Motorola One Action הוא €160, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola One Action?
Motorola One Action הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 31 אוקטובר 2019
-
האם Motorola One Action זמין בחנויות?
לא, Motorola One Action אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Motorola One Action?
Motorola One Action שוקל כ-176 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola One Action?
גודל המסך של Motorola One Action הוא 6.3 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola One Action?
ל-Motorola One Action יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי