Motorola Moto Pad (2026)
מפרט Motorola Moto Pad (2026)
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Moto Pad (2026) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 07 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 30 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €250 |
עיצוב
| גובה | 254.6 mm (10.02 אינץ') |
| רוחב | 166.2 mm (6.54 אינץ') |
| עובי | 7 mm (0.28 אינץ') |
| משקל | 480 גרם (16.93 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: אלומיניום מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | ירוק |
| עמידות | עמיד בפני התזת מים |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 11 אינץ' |
| רזולוציה | 1600 × 2560 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 274 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 82.9% |
| בהירות שיא | 500 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 6300 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ( עדשה רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ( עדשה רחבה ) |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| קיבולת | 7040 mAh |
| מהירות טעינה | 20 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b25 (1900), b26 (850), b29 (700), b30 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n25 (1900), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים מרובעים ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה (לאביזרים בלבד) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Moto Pad (2026)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Moto Pad (2026)?
המחיר של Motorola Moto Pad (2026) הוא €250, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 30 אפריל 2026
-
האם Motorola Moto Pad (2026) זמין בחנויות?
כן, Motorola Moto Pad (2026) זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Moto Pad (2026)?
Motorola Moto Pad (2026) שוקל כ-480 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Moto Pad (2026)?
גודל המסך של Motorola Moto Pad (2026) הוא 11 אינץ'
-
האם Motorola Moto Pad (2026) תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Moto Pad (2026) תומך ברשתות 5G בתדרים n2, n5, n12, n14, n25, n30, n41, n48, n66, n71, n77
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Moto Pad (2026)?
ל-Motorola Moto Pad (2026) יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי