Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
מפרט Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Moto G Stylus 5G (2022) |
| כינוי דגם | XT2215 (בינלאומי) XT2215-1 (בינלאומי) XT2215-2 (בינלאומי) XT2215-3 (בינלאומי) XT2215-4 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 22 אפריל 2022 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 27 אפריל 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $78.44 |
עיצוב
| גובה | 168.9 mm (6.65 אינץ') |
| רוחב | 75.8 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 9.3 mm (0.37 אינץ') |
| משקל | 215 גרם (7.58 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | Seafoam Green ، מתכת כחולה |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.8 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2460 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 395 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.8% |
| מיגון מסך | עיצוב דוחה מים |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 695 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 619 |
| זיכרון RAM | 4GB ، 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| גרסאות | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) ، ניתן לשדרוג אל Android 13 (Tiramisu) ، שדרוג מתוכנן ל-Android 13 (Tiramisu) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.9 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 118° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 10 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n5 (850), n12 (700), n14 (700), n26 (850), n29 (700), n30 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
ביקורות וידאו
תמונות של Motorola Moto G Stylus 5G (2022)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
המחיר של Motorola Moto G Stylus 5G (2022) הוא $78.44, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 27 אפריל 2022
-
האם Motorola Moto G Stylus 5G (2022) זמין בחנויות?
כן, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
Motorola Moto G Stylus 5G (2022) שוקל כ-215 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
גודל המסך של Motorola Moto G Stylus 5G (2022) הוא 6.8 אינץ'
-
האם Motorola Moto G Stylus 5G (2022) תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Moto G Stylus 5G (2022) תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n5, n12, n14, n26, n29, n30, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Moto G Stylus 5G (2022)?
ל-Motorola Moto G Stylus 5G (2022) יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי