Motorola Moto E5 Play Go
מפרט Motorola Moto E5 Play Go
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Moto E5 Play Go |
| כינוי דגם | XT1921 (בינלאומי) MOTXT19218PP (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 אוגוסט 2018 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 אוגוסט 2018 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €70 |
עיצוב
| משקל | 150 גרם (5.29 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، אגם אפל ، פלאש אפור |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 5.2 אינץ' |
| רזולוציה | 480 × 960 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 18:9 |
| צפיפות פיקסלים | 206 ppi |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 425 |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 308 |
| זיכרון RAM | 1GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 1GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 8.0 (Oreo) |
| שירותי Google Play | כן |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/2.0 ، 1.12 μm פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 2800 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b13 (700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Moto E5 Play Go
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Moto E5 Play Go?
המחיר של Motorola Moto E5 Play Go הוא €70, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 01 אוגוסט 2018
-
האם Motorola Moto E5 Play Go זמין בחנויות?
לא, Motorola Moto E5 Play Go אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Motorola Moto E5 Play Go?
Motorola Moto E5 Play Go שוקל כ-150 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Moto E5 Play Go?
גודל המסך של Motorola Moto E5 Play Go הוא 5.2 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Moto E5 Play Go?
ל-Motorola Moto E5 Play Go יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי
-
האם ניתן להשתמש בשירותי Google Play ב-Motorola Moto E5 Play Go?
כן, שירותי Google Play נתמכים במלואם ב-Motorola Moto E5 Play Go