Motorola Edge+ (2023)
מפרט Motorola Edge+ (2023)
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Edge+ (2023) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 02 מאי 2023 |
| תאריך השקה | יום שישי, 19 מאי 2023 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $249.99 |
עיצוב
| גובה | 161.2 mm (6.35 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 8.6 mm (0.34 אינץ') |
| משקל | 203 גרם (7.16 אונקיות) |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| גודל המסך | 6.67 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 395 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90% |
| בהירות שיא | 1300 cd/m² |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.36 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 740 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 512GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 13 (Tiramisu) ، ניתן לשדרוג אל Android 14 (Upside Down Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.55" גודל חיישן 12 MP ، ƒ/1.6 ( עדשת טלפוטו ) ، 1.22 μm ، x2 זום אופטי ، 1/2.93" גודל חיישן 50 MP ، ƒ/2.2 ، 114° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 60 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 0.61 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5100 mAh |
| מהירות טעינה | 68 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.3 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort 1.4 |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Edge+ (2023)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Edge+ (2023)?
המחיר של Motorola Edge+ (2023) הוא $249.99, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) הושק רשמית בתאריך יום שישי, 19 מאי 2023
-
האם Motorola Edge+ (2023) זמין בחנויות?
כן, Motorola Edge+ (2023) זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Edge+ (2023)?
Motorola Edge+ (2023) שוקל כ-203 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Edge+ (2023)?
גודל המסך של Motorola Edge+ (2023) הוא 6.67 אינץ'
-
האם Motorola Edge+ (2023) תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Edge+ (2023) תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Edge+ (2023)?
ל-Motorola Edge+ (2023) יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי