Motorola Edge 30
מפרט Motorola Edge 30
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Edge 30 |
| כינוי דגם | XT2203-1 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 27 אפריל 2022 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 12 מאי 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €292.82 ₹15,990 |
עיצוב
| גובה | 159.4 mm (6.28 אינץ') |
| רוחב | 74.2 mm (2.92 אינץ') |
| עובי | 6.8 mm (0.27 אינץ') |
| משקל | 155 גרם (5.47 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית Gorilla 3 |
| צבעים | Aurora Green ، מטאור גריי ، Supermoon Silver |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.5 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 405 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 86.2% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 3 ، עיצוב דוחה מים |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 778G+ |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 670 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 642L |
| זיכרון RAM | 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) ، ניתן לשדרוג אל Android 14 (Upside Down Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.55" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.2 ، 118° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן PDAF 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps 720p @ 960 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10 |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.3 ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4020 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 33 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | טכנולוגיית Snapdragon Sound ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Motorola Edge 30
ביקורות וידאו
תמונות של Motorola Edge 30
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Edge 30?
המחיר של Motorola Edge 30 הוא €292.82, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Edge 30?
Motorola Edge 30 הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 12 מאי 2022
-
האם Motorola Edge 30 זמין בחנויות?
כן, Motorola Edge 30 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Edge 30?
Motorola Edge 30 שוקל כ-155 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Edge 30?
גודל המסך של Motorola Edge 30 הוא 6.5 אינץ'
-
האם Motorola Edge 30 תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Edge 30 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Edge 30?
ל-Motorola Edge 30 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי