Lenovo Z5 Pro GT
מפרט Lenovo Z5 Pro GT
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Z5 Pro GT |
| כינוי דגם | L78032 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 01 ינואר 2019 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 01 ינואר 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €400 |
עיצוב
| גובה | 155.1 mm (6.11 אינץ') |
| רוחב | 73 mm (2.87 אינץ') |
| עובי | 9.3 mm (0.37 אינץ') |
| משקל | 210 גרם (7.41 אונקיות) |
| צבעים | שחור פחם |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.39 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 403 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 88.5% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 855 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 640 |
| זיכרון RAM | 6GB ، 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 8.1 (Oreo) ، ניתן לשדרוג אל Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | ZUI 11.5 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 16 MP ، ƒ/1.8 ، 1.22 μm ، 1/2.6" גודל חיישן PDAF 24 MP ، 0.9 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול Dual-Tone |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 120 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 16 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" גודל חיישן 8 MP |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3350 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 18 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE-A (5CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ זיהוי פנים באינפרא אדום חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Lenovo Z5 Pro GT
ביקורות וידאו
תמונות של Lenovo Z5 Pro GT
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Z5 Pro GT?
המחיר של Lenovo Z5 Pro GT הוא €400, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Z5 Pro GT?
Lenovo Z5 Pro GT הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 01 ינואר 2019
-
האם Lenovo Z5 Pro GT זמין בחנויות?
לא, Lenovo Z5 Pro GT אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lenovo Z5 Pro GT?
Lenovo Z5 Pro GT שוקל כ-210 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Z5 Pro GT?
גודל המסך של Lenovo Z5 Pro GT הוא 6.39 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Z5 Pro GT?
ל-Lenovo Z5 Pro GT יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי