Lenovo Yoga Smart Tab
מפרט Lenovo Yoga Smart Tab
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Yoga Smart Tab |
| כינוי דגם | YT-X705X (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 01 אוקטובר 2019 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 01 אוקטובר 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €320 |
עיצוב
| משקל | 580 גרם (20.46 אונקיות) |
| צבעים | צבע אפור ברזל |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 10.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1200 × 1920 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 224 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 73.6% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 439 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 505 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP פלאש אוטומטי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 7000 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 10 W |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | לא |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Lenovo Yoga Smart Tab
ביקורות וידאו
תמונות של Lenovo Yoga Smart Tab
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Yoga Smart Tab?
המחיר של Lenovo Yoga Smart Tab הוא €320, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Yoga Smart Tab?
Lenovo Yoga Smart Tab הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 01 אוקטובר 2019
-
האם Lenovo Yoga Smart Tab זמין בחנויות?
לא, Lenovo Yoga Smart Tab אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lenovo Yoga Smart Tab?
Lenovo Yoga Smart Tab שוקל כ-580 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Yoga Smart Tab?
גודל המסך של Lenovo Yoga Smart Tab הוא 10.1 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Yoga Smart Tab?
ל-Lenovo Yoga Smart Tab יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי