Lenovo Legion Duel
מפרט Lenovo Legion Duel
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Legion Duel |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 15 אוקטובר 2020 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 15 אוקטובר 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €510 |
עיצוב
| גובה | 169.2 mm (6.66 אינץ') |
| רוחב | 78.5 mm (3.09 אינץ') |
| עובי | 9.9 mm (0.39 אינץ') |
| משקל | 239 גרם (8.43 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול לוהט ، נקמה אדום |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.65 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 388 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 81.7% |
| מיגון מסך | ציפוי דוחה מים |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 3.1 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 650 |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | Legion OS ، ZUI12 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 64 MP ، ƒ/1.9 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.72" גודל חיישן PDAF 16 MP ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 20 MP ، ƒ/2.2 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.9 μm ، 1/3.1" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 65 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G 2.5 Gbps DL, LTE (4CA) Cat15 800/210 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Lenovo Legion Duel
ביקורות וידאו
תמונות של Lenovo Legion Duel
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Legion Duel?
המחיר של Lenovo Legion Duel הוא €510, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Legion Duel?
Lenovo Legion Duel הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 15 אוקטובר 2020
-
האם Lenovo Legion Duel זמין בחנויות?
לא, Lenovo Legion Duel אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lenovo Legion Duel?
Lenovo Legion Duel שוקל כ-239 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Legion Duel?
גודל המסך של Lenovo Legion Duel הוא 6.65 אינץ'
-
האם Lenovo Legion Duel תומך ברשתות 5G?
כן, Lenovo Legion Duel תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Legion Duel?
ל-Lenovo Legion Duel יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי