Lava Z61 Pro
מפרט Lava Z61 Pro
כללי
| מותג | Lava |
| דגם | Z61 Pro |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 יולי 2020 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 יולי 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €70 |
עיצוב
| גובה | 147 mm (5.79 אינץ') |
| רוחב | 71.8 mm (2.83 אינץ') |
| עובי | 9.2 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 160 גרם (5.64 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | צבע אדום ענבר ، כחול חצות |
מסך
| סוג מסך | TFT LCD |
| גודל המסך | 5.45 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1440 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 18:9 |
| צפיפות פיקסלים | 295 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 72.6% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | מצב צילום רציף זום דיגיטלי טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3100 mAh |
| מהירות טעינה | 5 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lava Z61 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lava Z61 Pro?
המחיר של Lava Z61 Pro הוא €70, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lava Z61 Pro?
Lava Z61 Pro הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 01 יולי 2020
-
האם Lava Z61 Pro זמין בחנויות?
לא, Lava Z61 Pro אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lava Z61 Pro?
Lava Z61 Pro שוקל כ-160 גרם
-
מה גודל המסך של Lava Z61 Pro?
גודל המסך של Lava Z61 Pro הוא 5.45 אינץ'
-
האם Lava Z61 Pro תומך ברשתות 5G?
לא, Lava Z61 Pro אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lava Z61 Pro?
ל-Lava Z61 Pro יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי