Lava Z60s
מפרט Lava Z60s
כללי
| מותג | Lava |
| דגם | Z60s |
| כינוי דגם | Z60s (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 אוגוסט 2018 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 אוגוסט 2018 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | ₹4,950 |
עיצוב
| גובה | 144.3 mm (5.68 אינץ') |
| רוחב | 71.4 mm (2.81 אינץ') |
| עובי | 8.5 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 136 גרם (4.80 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، זהב |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 5 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| צפיפות פיקסלים | 294 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 66.9% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek MT6739WW |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8100 |
| זיכרון RAM | 1GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 1GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 8.1 (Oreo) |
| שירותי Google Play | כן |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.0 פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.4 |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 2500 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.0 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lava Z60s
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lava Z60s?
המחיר של Lava Z60s הוא ₹4,950, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lava Z60s?
Lava Z60s הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 01 אוגוסט 2018
-
האם Lava Z60s זמין בחנויות?
לא, Lava Z60s אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lava Z60s?
Lava Z60s שוקל כ-136 גרם
-
מה גודל המסך של Lava Z60s?
גודל המסך של Lava Z60s הוא 5 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Lava Z60s?
ל-Lava Z60s יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי
-
האם ניתן להשתמש בשירותי Google Play ב-Lava Z60s?
כן, שירותי Google Play נתמכים במלואם ב-Lava Z60s