Lava Z40
מפרט Lava Z40
כללי
| מותג | Lava |
| דגם | Z40 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 מרץ 2019 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 מרץ 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | ₹3,500 |
עיצוב
| גובה | 125.5 mm (4.94 אינץ') |
| רוחב | 63.9 mm (2.52 אינץ') |
| עובי | 11.7 mm (0.46 אינץ') |
| משקל | 120 גרם (4.23 אונקיות) |
| צבעים | שחור מבריק ، זהב |
מסך
| סוג מסך | TN TFT LCD |
| גודל המסך | 4 אינץ' |
| רזולוציה | 480 × 800 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 5:3 |
| צפיפות פיקסלים | 233 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 56.8% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Unisoc SC9832E |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1400 MHz |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-T820 MP1 |
| זיכרון RAM | 1GB |
| נפח אחסון | 8GB |
| גרסאות | 8GB 1GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 8.1 (Oreo) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 2250 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، BDS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lava Z40
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lava Z40?
המחיר של Lava Z40 הוא ₹3,500, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lava Z40?
Lava Z40 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 01 מרץ 2019
-
האם Lava Z40 זמין בחנויות?
לא, Lava Z40 אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lava Z40?
Lava Z40 שוקל כ-120 גרם
-
מה גודל המסך של Lava Z40?
גודל המסך של Lava Z40 הוא 4 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Lava Z40?
ל-Lava Z40 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי