Lava Z1
מפרט Lava Z1
כללי
| מותג | Lava |
| דגם | Z1 |
| כינוי דגם | LS000Z1 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 07 ינואר 2021 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 26 ינואר 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €60 |
עיצוב
| גובה | 145.1 mm (5.71 אינץ') |
| רוחב | 73.3 mm (2.89 אינץ') |
| עובי | 10.3 mm (0.41 אינץ') |
| משקל | 175 גרם (6.17 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול ، אדום |
מסך
| סוג מסך | TFT LCD |
| גודל המסך | 5 אינץ' |
| רזולוציה | 480 × 854 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| צפיפות פיקסלים | 196 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 64.8% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 3 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio A20 |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 1.8 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4 |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8300 |
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.2 |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | זום דיגיטלי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.2 |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3100 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | Micro-USB |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lava Z1
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lava Z1?
המחיר של Lava Z1 הוא €60, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lava Z1?
Lava Z1 הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 26 ינואר 2021
-
האם Lava Z1 זמין בחנויות?
כן, Lava Z1 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Lava Z1?
Lava Z1 שוקל כ-175 גרם
-
מה גודל המסך של Lava Z1?
גודל המסך של Lava Z1 הוא 5 אינץ'
-
האם Lava Z1 תומך ברשתות 5G?
לא, Lava Z1 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lava Z1?
ל-Lava Z1 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי