Lava Shark 2
מפרט Lava Shark 2
כללי
| מותג | Lava |
| דגם | Shark 2 |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 26 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 10 יוני 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €110 |
עיצוב
| גובה | 165.9 mm (6.53 אינץ') |
| רוחב | 76.8 mm (3.02 אינץ') |
| עובי | 8.8 mm (0.35 אינץ') |
| משקל | 210 גרם (7.41 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، לבן |
| עמידות | אטום לאבק ועמיד במים (נגד התזת מים) |
| תקני עמידות | IP64 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.75 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1612 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 262 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.9% |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Unisoc T8200 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2300 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| קיבולת | 6000 mAh |
| מהירות טעינה | 18 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lava Shark 2
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lava Shark 2?
המחיר של Lava Shark 2 הוא €110, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Lava Shark 2?
Lava Shark 2 יושק בתאריך יום רביעי, 10 יוני 2026
-
האם Lava Shark 2 זמין בחנויות?
לא, Lava Shark 2 אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Lava Shark 2?
Lava Shark 2 שוקל כ-210 גרם
-
מה גודל המסך של Lava Shark 2?
גודל המסך של Lava Shark 2 הוא 6.75 אינץ'
-
האם Lava Shark 2 תומך ברשתות 5G?
כן, Lava Shark 2 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Lava Shark 2?
ל-Lava Shark 2 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי