Infinix GT 50 Pro
מפרט Infinix GT 50 Pro
כללי
| מותג | Infinix |
| דגם | GT 50 Pro |
| כינוי דגם | X6891 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 24 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שבת, 25 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €330 |
עיצוב
| גובה | 162.4 mm (6.39 אינץ') |
| רוחב | 77.2 mm (3.04 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 198 גרם (6.98 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: Gorilla Glass 7i |
| צבעים | שָׁחוֹר ، אדום ، כסף |
| עמידות | אטום לאבק ועמיד במים (נגד התזת מים) |
| תקני עמידות | IP64 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1208 × 2644 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 440 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85% |
| בהירות שיא | 1600 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 7i |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2304Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3350 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.25 GHz – Cortex-A725 3x 3.0 GHz – Cortex-A725 4x 2.1 GHz – Cortex-A725 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G720 MC7 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 3 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | XOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 111° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/4.0" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.1" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 6150 mAh 6500 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 30 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz ، Dolby Atmos ، אודיו אלחוטי ברזולוציה גבוהה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | טעינת מעקף 2.0 נורות RGB הניתנות להתאמה בגב שני אזורים רגישים ללחץ (כפתורי משחק) טעינה אלחוטית בייפאס (נדרש אביזר) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Infinix GT 50 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Infinix GT 50 Pro?
המחיר של Infinix GT 50 Pro הוא €330, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Infinix GT 50 Pro?
Infinix GT 50 Pro הושק רשמית בתאריך יום שבת, 25 אפריל 2026
-
האם Infinix GT 50 Pro זמין בחנויות?
כן, Infinix GT 50 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Infinix GT 50 Pro?
Infinix GT 50 Pro שוקל כ-198 גרם
-
מה גודל המסך של Infinix GT 50 Pro?
גודל המסך של Infinix GT 50 Pro הוא 6.78 אינץ'
-
האם Infinix GT 50 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Infinix GT 50 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Infinix GT 50 Pro?
ל-Infinix GT 50 Pro יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי