Huawei Y9s
מפרט Huawei Y9s
כללי
| מותג | Huawei |
| דגם | Y9s |
| כינוי דגם | STK-L21 (בינלאומי) STK-LX3 (בינלאומי) STK-L22 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 08 נובמבר 2019 |
| תאריך השקה | יום שישי, 08 נובמבר 2019 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €220 |
עיצוב
| גובה | 163.1 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 77.2 mm (3.04 אינץ') |
| עובי | 8.8 mm (0.35 אינץ') |
| משקל | 206 גרם (7.27 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | קריסטל נושם ، שחצות של חצות ، Phantom Purple |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.59 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 391 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.7% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | HiSilicon Kirin 710F |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 32-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G51 MP4 |
| זיכרון RAM | 6GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
| ממשק משתמש | EMUI 9.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 48 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" גודל חיישן PDAF 8 MP ، ƒ/2.4 ، 13 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.2 |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 60 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4000 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
| מהירות טעינה | 10 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Huawei Y9s
ביקורות וידאו
תמונות של Huawei Y9s
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Huawei Y9s?
המחיר של Huawei Y9s הוא €220, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Huawei Y9s?
Huawei Y9s הושק רשמית בתאריך יום שישי, 08 נובמבר 2019
-
האם Huawei Y9s זמין בחנויות?
לא, Huawei Y9s אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Huawei Y9s?
Huawei Y9s שוקל כ-206 גרם
-
מה גודל המסך של Huawei Y9s?
גודל המסך של Huawei Y9s הוא 6.59 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Huawei Y9s?
ל-Huawei Y9s יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי