Huawei Pura 80 Ultra
מפרט Huawei Pura 80 Ultra
כללי
| מותג | Huawei |
| דגם | Pura 80 Ultra |
| כינוי דגם | LMR-AL10 (בינלאומי) LMU-LX9 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 11 יוני 2025 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 11 יוני 2025 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €1,219.53 |
עיצוב
| גובה | 163 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 76.1 mm (3.00 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 233 גרם (8.22 אונקיות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| גודל המסך | 6.8 אינץ' |
| רזולוציה | 1276 × 2848 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 459 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.7% |
| בהירות שיא | 3000 cd/m² |
חומרה
| מערכת שבבים | HiSilicon Kirin 9020 |
| ליבות מעבד | 12 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 2500 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.50 GHz – TaiShan Big 6x 2.151 GHz – TaiShan Mid 4x 1.60 GHz – Cortex-A510 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | HiSilicon Maleoon 920 @840 MHz |
| זיכרון RAM | 16GB |
| נפח אחסון | 512GB ، 1TB |
| גרסאות | 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| ארבע מצלמות | 50 MP ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0"-type גודל חיישן 50 MP ، ƒ/2.4 ، 83 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، x3.7 זום אופטי ، 1/1.28" גודל חיישן 12.5 MP ، ƒ/3.6 ، 212 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، x9.4 זום אופטי 40 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 960 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 240 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly (בינלאומי) Li-Poly (China) |
| קיבולת | 5170 mAh (בינלאומי) 5700 mAh (China) |
| מהירות טעינה | 100 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 80 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G (China only), LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Huawei Pura 80 Ultra
ביקורות וידאו
תמונות של Huawei Pura 80 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Huawei Pura 80 Ultra?
המחיר של Huawei Pura 80 Ultra הוא €1,219.53, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 11 יוני 2025
-
האם Huawei Pura 80 Ultra זמין בחנויות?
כן, Huawei Pura 80 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra שוקל כ-233 גרם
-
מה גודל המסך של Huawei Pura 80 Ultra?
גודל המסך של Huawei Pura 80 Ultra הוא 6.8 אינץ'
-
האם Huawei Pura 80 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, Huawei Pura 80 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Huawei Pura 80 Ultra?
ל-Huawei Pura 80 Ultra יש ארבע מצלמות מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי